Bu başlığı görünce şaşırdınız mı eyy sosyal medyanın atarlı giderli, yer yer revizeli, toprağı deadline’ları kadar bol olacak olan gençleri ?

Hayır dediniz bi içinizde biz duyduk buradan.

Aslında yazıya her şey Snapchat’in önlenemez yükselişi ile gerçekleşti diye başlamak istedik sonra dedik ki “yav bunu yazdık biz’’ o yüzden o konu ile ilgili fikirlerimize diğer blog yazımızdan ulaşabilirsiniz:

http://www.advbena.com/2016/01/25/yeni-neslin-sosyal-agi-snapchat

Bu süreçte Snapchat ne alaka demeyin bi dinleyin.

Facebook, Instagram’ı satın aldıktan sonra Snapchat’e web aleminde abartılı abartılı yazılan rakamları önermiş, Snapchat hazretleri “de get Mark mısın Züküberk misin nesin” diye yanıt vermiş – miş.

Ancak Instagram’ın ‘’stories’’ hamlesi ile Snapchat’in ne hale düştüğünü gördük. Peki aynı durum Linkedin için de geçerli olur mu ?

Şartlar, veriler, değişkenler çok ama çok farklı, kabul. Linkedin çok daha nish bir kitleye hitap ediyor vs. Ancak unuttuğumuz önemli bir nokta mevcut o da şu ki ‘’Facebook hala en önemli ve çok kullanılan sosyal medya aracı’’dır.

İlerleyen günler neler gösterecek bilinmez ama Allah Linkedin’in yardımcısı olsun.

Konuyla ilgili daha çok bilgi almak isteyen, Facebook’dan resmi bir yazı görmeden inanmam diyen arkadaşlara şuraya tık edebilirler : http://www.digitaltrends.com/social-media/facebook-jobs-tab/